فرصت های شغلی، سرمایه گذاری

فرصت های شغلی و سرمایه گذاری

فرصت های شغلی برای افراد جویای کار

فرصت های شغلی و سرمایه گذاری که در هر کشوری وجود دارد عامل مهمی برای رشد و توسعه اقتصادی کشورها است. از آنجایی که وطن عزیز ما ایران کشوری در حال توسعه است، فرصت‌های سرمایه گذاری بیشتری در آن وجود دارد که اگر به آن بها داده شود، می‌تواند هم برای سرمایه‌گذاران و هم برای عموم سودمند باشد. این فرصت‌ها در هر دوره‌ای متفاوت است؛ اما اگر بتوانید فرصت های سرمایه گذاری را در زمان و مکان مناسب پیدا کنید، می ‌توانید حداکثر سود از آن کار را برداشت کنید. فروشگاه اینترنتی نیکتال این امکان را به شما می دهد که  فرصتی برای فروش بهتر داشته باشید.

تولید از شما، فروش از ما

ما همواره از تولیدکننده های خوش فکر استقبال می کنیم. به تبعیت ازفرمان مقام معظم رهبری در سال حمایت از تولید کننده،  بر آن هستیم با تولیدکننده هایی که تمایل به فروش محصولات خود دارند، همکاری داشته باشیم. اگر فکر می کنید که در کنار ما می توانید به فرصت های شغلی و سرمایه گذاری درخشان برسید، با ما همراه باشید. اطلاعات بیشتر…

افرادی پر تلاش، متخصص با هدف ایجاد بالاترین بهره وری برای ذینفعان، کار تیمی و خوشنامی مهمترین سرمایه های سازمانی گروه ما هستند.

و اما بخش استخدام

حضوری یا دورکاری مهم نیست، تلاش و فکر شما اهمیّت دارد

بسیاری از تولید کنندگان محتوا و حتی کارفرماها معتقدند که استخدام دورکار یک ریسک است ولی ما معتقدیم که نه تنها یک انتخاب پر ریسک نیست بلکه با توجه به شرایط کاری ویژه‌ای که دارد به نفع هر دو طرف می‌ باشد و باعث می‌ شود هر دو طرف قرارداد یعنی کارفرما و دورکار از شرایط کاری خود رضایت کامل داشته باشند و همچنین توجه داشته باشید که این سبک کاری یک موج نو در عرصه کسب و کار می‌ باشد و در حال حاضر سیستم جدید دورکاری؛ یک سیستم نوین برای استخدام‌های بین المللی می‌ باشد بنابراین با رعایت اصول و قوانین دو طرفه می‌ توانیم از آن بهره برده و موجب پیشرفت خود و همکارانمان شویم.

اگر ارزش های بالا در راستای ارزش های شخصی شماست و از کار کردن در یک محیط حرفه ای و پر از فرصت های رشد و یادگیری لذت می برید؛ رزومه خود را به آدرس زیر بفرستید.

استخدام تولید محتوا

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

سبد خرید

بستن (Esc)
سوالی دارید؟
مکالمه را شروع کنید
سلام! چگونه می توانیم با پشتیبانی تیم نیکتال کمکتون کنیم؟

ورود

بستن (Esc)

یا

Scroll To Top