نیکتال دروازه ای به دنیای دیجیتال

هر جای کشور عزیزمان که هستید، می توانید برای تهیه کالاهای خود روی نیکتال حساب کنید.

لذت خرید اینترنتی

درباره ما

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.

هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند. امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

درباره ما

ما آمده ایم تا متفاوت باشیم و در حد توان مان نقش موثری در بخش فروش اینترنتی ایفا کنیم!

هرچند نمی شود لذت خرید واقعی را انکار کرد و نیز الزامات و واقعیات زمانی را هم که در آن زندگی می کنیم، نمی توان نادیده گرفت. هرچند لذت دوستی ها و رابطه های مجازی هیچوقت به پای دوستی ها و رابطه های واقعی نمی رسند و در حال حاضر نیز بهترین رابطه ها، همان رابطه های رو دررو هستند، ولی بازار آرام آرام در حال تغییر است.

بنابراین مجموعه نیکتال با سابقه سالها فروش مستقیم و ارائه خدمات به مشتریان محترم، به این جمع بندی رسیده است که باید تغییر کند و خود را با وضعیت حال حاضر بازار هماهنگ کند! پس ما وارد این بازار شدیم. مجموعه نیکتال در کسب و کارهایی که قبلا انجام داده است، به نوبه خود پیشگام بوده است. امیدواریم در این تجربه جدید نیز بتوانیم با برنامه ریزی صحیح و ارائه محصولات با کیفیت و خدمات به موقع به مشتریان محترم، طرحی نو دراندازیم.

هدف ما کپی کردن کارهای همکاران دیگر نیست ولی از آنها یاد خواهیم گرفت تا بتوانیم خود را با نیازهای روز بازار آنلاین و نیز سلیقه مشتریان تطبیق داده و در این راه موفق عمل کنیم. بنابراین خواهشمندیم چون در ابتدای راه هستیم، ما را از پیشنهادات و انتقادات خود محروم نکنید بلکه بتوانیم هر روز بهتر از دیروز باشیم.

نیکتال عرضه کننده بهترین و جدیدترین کالاهای دیجیتال و خانگی از جمله انواع حافظه، لوازم جانبی موبایل، انواع هدفون و هندزفری، ساعت های هوشمند، انواع اسپیکر، پاور بانک، شارژر و … با کیفیت مناسب و قیمت معقول و مقرون به صرفه است که امکان ارسال به تمام نقاط کشور را نیز دارا می باشد.

اهداف مجموعه نیکتال:

  • ارائه بهترین قیمت ها با حذف و یا به حداقل رساندن واسطه ها و عرضه مستقیم کالا به مشتریان
  • ارائه کالاهای با کیفیت با درک وضعیت اقتصادی روز کشور
  • ارائه تکنولوژری های روز دنیا بر اساس نیاز مشتریان ایرانی
  • رصد لحظه ای بازار جهانی توسط نمایندگی نیکتال در چین